ABK Agentur fur Getreide und Futtermittel GmbH

20457 Hamburg Niemcy
Brodschrangen 4


Sebastian Wójcik
ADM Direct Polska Sp. z o.o.

64-500 Szamotuły Polska
Chrobrego 29


Anna Bykowska
Arkadiusz Burczyński
Krzysztof Wysmoliński
Radosław Stasiuk
ADM Direct Polska Sp. z o.o. Biuro Handlowe w Warszawie

02-675 Warszawa Polska
Wołoska 16


Anna Koc
Marcin Chim
ADM Germany GmbH

DE 20095 Hamburg Niemcy
Ferdinandstrasse 5


Lukas Schmitz
Michael Endres
ADM International Sàrl

CH-1180 Rolle Szwajcaria
A One Business Centre, Z.A Vers de la Piece Route de l'Etraz


Christian Ohm
Joseph Greene
Agata Kosakowska Agrosap

55-011 Siechnice Polska
Ziemska 6


Agata Kosakowska
Agerona Sp. z o.o.

00-132 Warszawa Polska
Grzybowska 12/14/46


Katarzyna Ochocka
Łukasz Pukłacki
AGRANA Stärke GmbH

3435 Pischelsdorf Austria
Industriegelände Pischelsdorf


Andreas Gutwillinger
Walter Schragen
Agravet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

48-250 Głogówek Polska
Powstańców 69


Zbigniew Niewitecki
AGRAVIS Raiffeisen AG

30175 Hannover Niemcy
Plathnerstraße 4a


Justin Pfitzenreuter
AGRIFEED Sp. z o.o.

22-400 Zamość Polska
Partyzantów 57


Piotr Zwolak
Agrifirm Polska Sp. z o.o.

64-500 Szamotuły Polska
B. Chrobrego 52


Janusz Pacyna
Joanna Lip
Agrii Polska Sp. z o.o.

60-650 Poznań Polska
Obornicka 233


Artur Gołębiowski
Celina Turowska
Mariusz Tylek
Paweł Grośty
Paweł Kaczmarek
Wojciech Giedziun
AGRITIM Mateusz Motławski

63-700 Wielowieś Polska
Stawna 13


Mateusz Motławski
AGRITO Monika Świtała

63-421 Przygodzice Polska
Topola Wielka, ul. Gajowa 18


Józef Świtała
Monika Świtała
Paweł Mądrzak
Wojciech Dymarski
Agritrading Company AS

50406 Tartu Estonia
Lembitu 1e


Aivar Alt
Kalvi Korkmann
Rainer Puhk
Agro Brokers Transport Sp. z o.o. Sp.K.

50-425 Wrocław Polska
Krakowska 52


Tomasz Kubów
Wojciech Abulewicz
AGRO GOLD

26-070 Łopuszno Polska
Sarbice Drugie 46A


Łukasz Prysak
Agro Kontrakt Sebastian Baranowski

10-773 Olsztyn Polska
Wilamowskiego 25B


Sebastian Baranowski
Agro Słowenkowo Sp. z .o.o.

78-314 Słowenkowo Polska
Sławoborze


Katarzyna Stokłosa
AGRO-BIZNES Sp. j. Sularz - Rudnicki

66-400 Gorzów Wlkp. Polska
Myśliborska 56


Beata Sobolewska
Katarzyna Biegańska
AGRO-Terminal Heidenau

01809 Heidenau Niemcy
Hauptstr. 108


Martin Teply
AgroArtim Elewatory Sp. z o.o.

82-100 Nowy Dwór Gdański Polska
Stawiec 16


Bartosz Łańcucki
Piotr Arent
AGROCONSULT LT UAB

LT-47149 Kaunas Litwa
Raudondvario pl.186A


Erikas Butnoris
Ingrida Rainske
Agrofert Polska Spółka z o.o.

43-400 Cieszyn Polska
Bobrecka 27


Maciej Adamczyk
Ryszard Legierski
Agrol Matejka Sp. J.

47-480 Pawłów Polska
Powstańców Śląskich 89


Marek Matejka Spółka
Agrolok Sp. z o.o.

87-400 Golub-Dobrzyń Polska
Dworcowa 4


Damian Górski
Krystian Ambroziak
Roman Gawroński
Stanisław Podraza
Agronex Robert Wnuk

95-080 Tuszyn Polska
Mąkoszyn ul. Tylna 11


Robert Wnuk
AGRONOWAK

62-300 Września Polska
Kaliska 38


Mariusz Nowak
Marta Chrzan
Agrostudio Sp. z o.o.

38-400 Krosno Polska
Pużaka 35


Andrzej Kopczak
Lesia Kopczak
AGROSUP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

25-323 Kielce Polska
Al. Solidarności 34


Jarosław Brożyna
Przemysław Łopaczewski
ALTON sp.j.

63-630 Rychtal Polska
Skoroszów 14


Lucie Kula Wepper
Marcin Kula
Mateusz Kula
Ampol-Merol Sp. z o.o.

87-200 Wąbrzeźno Polska
Mikołaja z Ryńska 28 A


Adam Lichocki
Joanna Cieślik
Mateusz Zabłotny
Arimex Bratislava, spol. s r.o

831 04 Bratislava Słowacja
Vajnorská 100/A


Rastislava Jurcisinova
Arimex Trade s. r. o.

344 01 Domažlice Czechy
Prokopa Velikého 572


Jozef Rebro jr
Armax Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.k.

05-240 Tłuszcz Polska
Zgoda 21


Arkadiusz Malinowski
ATR Agrohandel Sp. z o.o.

73-110 Stargard Polska
Usługowa 6


Florian Rasche
Paweł Salawa
Piotr Kieszek
Awacon GmbH

29640 Schneverdingen Niemcy
Bertha-von-Suttner-Str. 9


Adam Wasik
Roman Wasik
Toni Hofmann
AZ Commodities Sp. z o.o.

02-672 Warszawa Polska
Domaniewska 39 a


Mikhail Kim
Balt-Trade Service Sp. z o.o.

81-339 Gdynia Polska
Polska 13A/403


Henryka Mickiewic
Tomasz Syrokwarz
Baltic Control Poland Ltd Sp. z o.o.

81-335 Gdynia Polska
Janka Wiśniewskiego 13


Adam Celarek
Arkadiusz Damian Izdebski
Józef Juszczyszyn
Magda Szrajer
Maja Hodyńska
Mariusz Kamper
Mirosław Szpilewski
Baltic Shipping Agency Ltd Sp. z o.o.

81-391 Gdynia Polska
Wybickiego 3


Krzysztof Orkwiszewski
Maciej Kupper
BayWa Agrarhandel GmbH

17495 Züssow Niemcy
Radlower Damm


Frank Schumann
Thomas Dombrowski
Bałtycki Terminal Zbożowy Sp. z o.o.

81-336 Gdynia Polska
Indyjska 2


Piotr Pawłowski
BGW Sp. z o.o.

60-603 Poznań Polska
Al. Wielkopolska 53/1


Bartosz Walkowiak
Izabela Walkowiak
Katarzyna Mazurek
BIOAGRA S.A.

01-303 Warszawa Polska
Połczyńska 97A


Włodzimierz Kowalski
Bioestry Sp. z o.o.

56-200 Góra Polska
Wincentego Witosa 7


Anna Grocholska
BIOMA-Trade Grażyna Radoszewska

87-100 Toruń Polska
Małe Garbary 22/2


Krzysztof Radoszewski
BLS Sp. z o.o.

66-235 Torzym Polska
Świebodzińska 26a


Jacek Turlakiewicz
Jan Stopka
BOR, s.r.o.

CZ56501 Chocen Czechy
Na Bile 1231


Jaroslav Plodek
Walter Enders
BST Brokers sp. z o.o. sp. k.

80-747 Gdańsk Polska
Toruńska 18C lok. G


Anna Jabłońska
Katarzyna Karbowska
BZK Group Sp. z o.o.

01-303 Warszawa Polska
Połczyńska 97 a


Arkadiusz Barylski
Jacek Kurek
Jarosław Dębski
Jarosław Kujawa
Leszek Postuła
Mariusz Kłos
Piotr Szysz
Carga Spedycja Sp. z o.o.

62-100 Wągrowiec Polska
Regatowa 12


Justyna Konieczna
Szymon Gruszka
Cargill Poland Sp. z o.o.

02-675 Warszawa Polska
Wołoska 22




Agnieszka Kaczmarczyk
Barbara Barczuk
Bogdan Kajkowski
Bożena Pietrzak
Jarosław Kukulski
Karolina Zieleniewska
Krzysztof Menducki
Krzysztof Szwed
Laura Langelueddecke
Marcin Lietz
Marek Matuszek
Martyna Koszucka
Michał Chomiuk
Michał Dybał
Michał Kuta
Philipp Schilling
Piotr Grycuk
Przemysław Józefowski
Roman Weingardt
Wojciech Krzywosądzki
Zbigniew Błasiak
Cebiro Sp. z o.o.

81-389 Gdynia Polska
Świętojańska 79/1


Arkadiusz Nowakowski
Daniel Kondys
Dawid Kosmalski
Marcin Kawko
Natalia Nowakowska
Tomasz Binięda
Cefetra Polska Sp. z o.o.

81-364 Gdynia Polska
10-goLutego 16




Aleksandra Staszak
Krzysztof Gwiazda
Marcin Babilas
Małgorzata Horbowa
Michał Sulima
Piotr Adamowicz
Radosław Sobieraj
Tomasz Mirocha
Tomasz Pasalski
Tomasz Siłkowski
Ceravis AG

24768 Rendsburg Niemcy
Kieler Straße 211


Janine Otto
Cerea, spol. s r.o.

841 07 Bratislava Słowacja
Uhrovecka 4


Dusan Brezovicky
Juraj Jaska
Petra Cajkova
Contractus Sp. z o.o.

02-703 Warszawa Polska
Bukowińska 24A/58


Otton Kuźma
Copenhagen Merchants Hamburg GmbH


Alter Wandrahm 10


Jochen Fuhrmeister
Marcus Jasca
Corn Trans Sp. z o.o. Sp. K.

22-400 Zamość Polska
Partyzantów 57


Robert Janczak
Tomasz Winniczuk
CropEnergies AG

68165 Mannheim Niemcy
Maximilianstrasse 10


Bernhard Dahmen
Mariana Slovinkova
Daku International Sp. z o.o.

02-933 Warszawa Polska
Okrężna 83


Dariusz Kutzias
Kamila Perlińska
Łukasz Kucharski
De Heus Sp. z o.o.

99-100 Łęczyca Polska
Lotnicza 21/B


Jakub Matusiak
Jan Szewczyk
Magdalena Korczakowska
Małgorzata Wiśniewska
DERIGRAN NV

B-2240 ZANDHOVEN Belgia
LIERSEBAAN 79 – 83


Julie Carlier
Dolnośląskie Młyny S.A.

55-340 Udanin Polska
Ujazd Górny 22 a


Grzegorz Burak
Ebury Polska

00-103 Warszawa Polska
Królewska 18


Jakub Makurat
Krystian Wolff
Mariusz Kukier
ECCO-AGRO Sp. z o.o.

40-101 Katowice Polska
Chorzowska 6


Tobiasz Malcharczyk
ECS Eurocargo Services Sp. z o.o.

70-606 Szczecin Polska
Stanisława Hryniewieckiego 26


Marcin Kawiński
Thomas Zornig
Emplex Sp. z o.o.

62-400 Słupca Polska
Przemysłowa 1


Emilia Nowaczyk-Konieczka
ETH Agrar GmbH

20539 Hamburg Niemcy
Einsiedeldeich 15


Dennis Hoffmann
Philipp Oltmann
ETH AGRO Polska Sp. z o.o.

00-367 Warszawa Polska
Mikołaja Kopernika 5 lok. L6


Maciej Mikulski
Everwelle OU

11314 Talinn Estonia
Parnu mnt 141


Roman Shafrostin
Falken Trade Polska Sp. z o.o. Sp. K.

10-450 Olsztyn Polska
Al.M.J. Piłsudskiego 76/1


Bartosz Kozłowski
Marcin Czajkowski
Natalia Rudzińska
Tomasz Łazicki
Feed Oil Sp. z o.o.

70-893 Szczecin Polska
Przyszłości 15F


Mateusz Pasowicz
Piotr Jędroszkowiak
FHU AGROFILAR Artur Malecki

87-162 Lubicz Górny Polska
Lipnowska 90


Artur Małecki
Krzysztof Mazurkiewicz
FHU ROMI

96-128 Słupia Polska
Słupia 82


Marek Chałat
Firma Handlowo-Usługowa "OL-WI" Aleksandra Pietrzak

62-265 Sławno Polska
Za Jeziorem 13


Wiesław Pietrzak
Firma Usługowa MAWI Marcin Wiśniewski

71-684 Szczecin Polska
Obotrycka 14D


Bartosz Ambrozik
Jarosław Szabalowski
Flashtune Kft.

1133 Budapest Węgry
Árboc u.6.


Grzegorz Kapuściński
Michał Rusiniak
FOSS Polska Sp. z o.o.

02-823 Warszawa Polska
Osmańska 14


Adam Krause
FPT Sp. z o.o. Sp. k.

80-298 Gdańsk Polska
Spadochroniarzy 16


Filip Pawłowski
Gdańsk Bulk Terminal Sp. z o.o.

80-702 Gdańsk Polska
Promowa 1


Karolina Ksoń
Rafał Różański
Gdańskie Młyny - Sp. z o.o.

80-873 Gdańsk Polska
Na Ostrowiu 1


Henrik Glandorf
Joanna Glenc-Gajek
Kazimierz Mejer
Piotr Górski
Przemysław Specjalski
Stephan Cordesmeyer
GF-BROKERS-VIENNA

1030 Vienna Austria
Landstrasser Hauptstrasse 75-77/1/33


Gerald Freitag
Matthias Cis
Glencore Polska Sp. z o.o.

80-280 Gdańsk Polska
Cypriana Kamila Norwida 2




Agnieszka Kotarska
Agnieszka Szechniuk
Aldona Piekarska
Aleksandra Kozłowska
Andrzej Nierzwicki
Andrzej Osypowicz
Anna Sender
Artur Chojnowski
Filip Tyrański
Grzegorz Sobczyński
Iwona Łabuda
Judyta Szuksztul
Karolina Pawłowska
Katarzyna Szimikowska
Krzysztof Kochel
Michał Guziński
Natalia Sobczyk
Paulina Toczek
Paweł Dułacz
Przemysław Trubaj
Remigiusz Bagiński
Stanisław Lewicki
Tomasz Januszaniec
Golpasz S.A.

87-400 Golub Dobrzyń Polska
PTTK 50


Agnieszka Lewandowska
Anna Marcinkowska
Jacek Herbowski
GoodMills Polska Kutno Sp. z o.o.

99-300 Kutno Polska
Chopina 29


Michał Przybył
GoodMills Polska Sp. z o.o.

61-696 Poznań Polska
Serbska 4


Maciej Bernaciński
Paweł Robak
GoodMills Polska Stradunia Sp. z o.o.

47-341 Stradunia Polska
Diamentowa 2


Wojciech Bieszczad
Gorzowskie Towarzystwo Handlu Zagranicznego GOREX Sp. z o.o.

66-400 Gorzów Wielkopolski Polska
Moniuszki 42


Izabela Błasiak-Kozak
Maciej Kutereba
Magdalena Skałecka
Małgorzata Nowak
Gospdarstwo Rolne Karolew Sp. z o.o.

63-810 Borek Wielkopolski Polska
Karolew 7


Krzysztof Kucharski
Gospodarstwo Rolne Piotrowa Sp. z o.o.

49-100 Niemodlin Polska
Piotrowa 7


Aleksandra Sójka
Andrzej Nowakowski
GrainTrade Pawel Malarz

52-212 Wrocław Polska
Sucharskiego 36


Paweł Malarz
Granoba Sp. z o.o.

26-700 Zwoleń Polska
Doktora Perzyny 112


Aleksandra Kosonowska
Granum Expert Klemens Krzywosądzki

60-185 Skórzewo Polska
Cytrynowa 52


Klemens Krzywosądzki
GreenPro Sp. z o.o.

02-662 Warszawa Polska
Świerardowska 47


Karol Kosmalski
GROSIL

14-260 Lubawa Polska
Mortęgi 38/2




Marcin Drozdowski
Mateusz Goliszewski
Grupa AWW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K.

62-800 Kalisz Polska
Niedźwiady 45


Karol Szkudlarek
Grygier Sp. z o.o.

64-030 Śmigiel Polska
Wonieść 50A lok. 1A


Tomasz Grygier
Gustav Kindt GmbH

87-400 Golub-Dobrzyń Polska
Pod Arkadami 18


Agata Iglewska
Marzena Blumkowska
Małgorzata Wieczorek
H.J.C. Polecki Trading Przemysław Polecki

63-100 Śrem Polska
Żurawia 6c/14


Przemysław Polecki
Imlitex Agro, UAB

LT-46351 Kaunas Litwa
Europos pr. 124


Asta Kalanavičienė
Jurate Viskontiene
Nerijus Lauzikas
Inspectis Sp. z o.o.

80-298 Gdańsk Polska
Leźno 53i


Paweł Szablowski
Intakton Sp. z o.o.

52-010 Wrocław Polska
Opolska 11-19




Anna Martin
Dominik Tomaszczyk
Interchemall Zespół Młynów Jelonki Sp. z o.o.

07-302 Ostrów Mazowiecka 3 Polska
Jelenie 66


Krzysztof Winiarski
Intergrain Brokerage BV

3311JG Dordrecht Holandia
Burgemeester de Raadtsingel 93


Jim Nolte
Intertek Poland Sp. z o.o.

02-265 Warszawa Polska
Cyprysowa 23 b


Ewa Borcz-Wdowiarska
Magdalena Kędziora
Izba Zbożowo-Paszowa

00-131 Warszawa Polska
Grzybowska 2 lok. 49




Monika Piątkowska
J. S. Hamilton Poland S.A.

81-571 Gdynia Polska
Chwaszczyńska 180


Daria Skrzyńska
Maciej Zaczek
Marcin Kęsik
JP Agro Trade s. r. o.

277 11 Neratovice Czechy
V Hajnovkach 389


Jaroslav Chmela
Petra Badurová
JSC Groward Group

LT-50369 Kaunas Litwa
V.Kreves pr. 97


Mantas Adomaitis
Sigitas Šarauskis
KALIZEA Polska Sp. z o.o.

55-011 Siechnice Polska
Polna 8a


Benoit Boullet
Łukasz Ługowski
Kamrol & Ka GMBH & Co.KG

13599 Berlin Niemcy
Otternbuchtstrasse 35


Artur Kamiński
Kamila Kupis-Kamińska
Kenovitamin Sp. z o.o.

10-062 Olsztyn Polska
Jagiellończyka 41B/8


Ewelina Siarkiewicz-Hoszowska
Łukasz Walerowicz
Komagra Sp. z o.o.

01-303 Warszawa Polska
Połczyńska 97a


Aleksander Rysiewicz
Rosłon Robert
Ruszkiewicz Krzysztof
Komplexmłyn Sp. z o.o.

62-100 Wągrowiec Polska
Gnieźnieńska 62/64


Tomasz Błażejewski
Krajowa Federacja Producentów Zbóż

00-006 Warszawa Polska
Szkolna 2/4 lok. 418


Rafał Mładanowicz
KROT-PLON Sp. z o.o.

63-700 Krotoszyn Polska
Ofiar Katynia 1


Robert Czajka
Laude Smart Intermodal S.A.

87-100 Toruń Polska
Włocławska 131


Maciej Witczak
Pavel Kalasko
Linas Agro AB

35143 Panevezys Litwa
Smelynes 2c


Beata Tylingo
Elvyra Zalatoriene
Jan Bobin
LOGAVIV

93160 NOISY LE GRAND cedex Francja
14 place Georges Pompidou




Guillaume Pertriaux
Jeanne Clabaut
Louis Dreyfus Company Polska Sp. z o.o.

00-728 Warszawa Polska
Bobrowiecka 1


Fryderyk Doerffer
Grażyna Przybylska
Maciej Jagielski
Michał Jaskowski
Wojtek Kowalski
Magdeburger Getreide GmbH

39345 Niedere Börde/Vahldorf Niemcy
Am Mittellandkanal 1


Jörg Diefert
Ralph Sutter
MAGrano Sp. z o.o. Sp. komandytowa

21-050 Piaski Polska
Janówek 53


Monika Cegiełka
Manzke GmbH Makler fur Agrarprodukte

32602 Vlotho Niemcy
Kuhkamp 7


Dariusz Trzaska
Marvesa Oils & Fats BV

3016BA Rotterdam Holandia
Parklaan 1


Bart de Bruycker
Pim Morée
MAX Danuta Królikowska

22-100 Chełm Polska
Hrubieszowska 37


Katarzyna Serwa
Serhij Romanyuk
Mayerhofer Agrarhandel GmbH

94436 Simbach Niemcy
Landauer Straße 7


Jakub Żółtowski
mBank Spółka Akcyjna

00-950 Warszawa Polska
Senatorska 18




Hubert Łąkowski
Marcin Dawidek
Marta Staszkiewicz
Łukasz Lasota
Medgrain GmbH

D - 17389 Anklam Niemcy
Kirschenweg 7


Cornelia Schmidt
MEGA Tierernährung GmbH & Co. KG

49429 Rechterfeld Niemcy
Paul-Wesjohann-Str. 45


Julian Kochanowski
Melvit S.A.

02-390 Warszawa Polska
Grójecka 194/91


Robert Malinowski
Sławomir Kamiński
MP Commodities VOF

2676AH Maasdijk Holandia
Maasdijk 144


Rob van Staalduinen
MTMG – Morski Terminal Masowy Gdynia Sp. z o.o.

81-341 Gdynia Polska
Węglowa 4


Bogdan Buczko
Dorota Roik
Piotr Bielicki
Młyny Szczepanki Sp. z o.o.

86-320 Łasin Polska
Szczepanki 3


Tomasz Michalczyk
Tomasz Michalczyk
Zbigniew Czarny
Navigar Trans Sp. z o.o. Sp. k.

70-787 Szczecin Polska
Melchiora Wańkowicza 16


Paweł Moczulski
Tomasz Deneko
NEOROL Sp. z o.o.

63-210 Żerków Polska
Akacjowa 1, Chrzan


Paulina Wojtkowiak
Noba BV

1044 AN Amsterdam Holandia
Hornweg 61


Bart Jurrjens
Rens Hoogervorst
Nordsped Sp. z o.o. Sp. k.

70-642 Szczecin Polska
Bulwar Maurycego Beniowskiego 5a


Agnieszka Kurowska
Cezary Wiącek
Danuta Grzybińska
Lena Skrzypczak
Nutripol Sp. z o.o.

11-015 Olsztynek Polska
Mierkowska 1 lok. 4


Arkadiusz Schulz
Oderland Mühlenwerke Müllrose GmbH & Co. KG

15299 Müllrose Niemcy
Frankfurter Straße 1


Thomas Ludwig
Osadkowski S.A.

56-420 Bierutów Polska
Kolejowa 6


Marcin Muchorowski
Łukasz Maciejewski
Otto F.K. Franke GmbH

20095 Hamburg Niemcy
Ferdinandstraße 25-27


Karolina Wussow
Martin Unterschütz
Torben Immoor
P. W. AGSOL Sp. J.

28-133 Pacanów Polska
Wójczańska 17


Andrii Sychov
Krzysztof Wróbel
Mateusz Wróbel
P.H.U. Agro-As Z.Bednarski & Sajdutka Sp. j.

49-200 Grodków Polska
Otmuchowska 4 E


Piotr Zięciowski
Tadeusz Simiński
P.P.H.U.Kerak Jarosław Marczyk

95-040 Koluszki Polska
Krasickiego 31


Jarosław Marczyk
P.U.H. Export-Import Adam Lipiński

09-200 Sierpc Polska
Dworcowa 50 B


Agnieszka Mróz
Justyna Mieczkowska
Kamila Belkebir
P.W. lechpol Sp. z o.o.

89-200 Szubin Polska
ul. Jana Pawła II 36


Emilia Słowińska
Jacek Krzeszewski
Leonard Przegiętka
P.W. Pryzmat sp. z o.o. sp. k.

22-500 Hrubieszów Polska
Nowa 106A,


Andrzej Sulewski
Mirosław Sulewski
Pannonia Ethanol Zrt.

H-1051 Budapest Węgry
Zrínyi u. 16 I/1.


Beata Varga
Bożena Aleksy - Canecka
Steve Moore
Thomas Nolan
PHU AGROVET Andrzej Konopka

18-411 Śniadowo Polska
Szosowa 84


Agnieszka Łuczak
Andrzej Konopka
Anna Wietocha
PHU BIOTEL Sp. z o.o

67-300 Szprotawa Polska
Dzikowice 87


Agata Gromada
tbn gdgz
PHU VENDEMOO Paweł Szczepaniak

63-421 Przygodzice Polska
Szkolna 7


Paweł Szczepaniak
Sylwia Pabich
PHU Wnuk Bogumiła Wnuk

95-080 Tuszyn Polska
Słoneczna 17


Dominik Wnuk
Piotr Grela Tradercom Investments

81-603 Gdynia Polska
F. Sokoła 21/4


Piotr Grela
PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Spółka z o.o.

22-400 Zamość Polska
Szczebrzeska 11


Edyta Drużyńska
PMN AGRO Piotr Naumiuk

02-456 Warszawa Polska
Czereśniowa 98


Krzysztof Sadoch
Piotr Naumiuk
Łukasz Pieprzowski
Pol Invest Robert Gaczyński

70-535 Szczecin Polska
Mała Odrzańska 21/1


Nina Okoniewska
Robert Gaczyński
Sylwia Gaczyńska
POLCARGO GROUP Sp. z o.o.

81-963 Gdynia Polska
Żeromskiego 32


tbn gdgz
Polish Agro Sp. z o.o.

85-312 Bydgoszcz Polska
Szubińska 29


Grzegorz Kaźmierski
Monika Sobiepan-Iniarska
Polskie Młyny S.A.

01-303 Warszawa Polska
Połczyńska 97A


Maciej Grotkowski
Wojciech Abramczyk
POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE LUBELLA GMW Sp. z o.o. Sp. k.

20-469 Lublin Polska
Wrotkowska 1


Anna Radzka
Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o. w Wałczu

78-600 Wałcz Polska
Chełmińska 2


Anna Kłys
Wojciech Kliś
POLSTEAM SHIPPING AGENCY Sp. z o.o.

70-419 Szczecin Polska
Plac Rodła 8


Daniel Liszewski
Jarosław Semmerling
Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa "Elewator Jabłowo" Sp. z o.o.

83-211 Jabłowo Polska
Dworcowa 4


Mariusz Grabala
Port Gdański Eksploatacja SA

80-548 Gdańsk Polska
Roberta de Plelo 6


Lechosław Rojewski
PPHU BAS-POL Sp. z o.o.

59-411 Paszowice Polska
Zębowice 5


Katarzyna Zaor
Paweł Nowak
PROCAM Polska Sp. z o.o

80-299 Gdańsk Polska
Nowy Świat 42/44


Irena Kosior
Mateusz Przybylski
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Kwaśnik Henryk

27-300 Lipsko Polska
Maruszów 91


Michał Kwaśnik
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe KROM Barbara Krom

19-300 Ełk Polska
Straduny, 1 maja 4


Agata Klepacka
Maciej Klepacki
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rotex Robert Tadla

22-510 Uchanie Polska
Teratyn 2a


Robert Tadla
tbn gdgz
Riera Roura

08006 Barcelona Hiszpania
Comte Salvatierra 5, entlo. 2


Daniel Visa Schmidt
David Vila Bajona
RWA Raiffeisen Ware Austria AG

AT-1100 Wien Austria
WienerbergstraBe 3


Ján Poláček
Marcin Zaremba
Pawel Rumpa
Peter Kálnai
Petra Macalova
Tereza Skotakova
SaltAgro a.s.

73701 Cesky Tesin Czechy
Hlavni trida 87/2


Łukasz Niemiec
SC TRANSYLVANIA INVEST SRL

317405 Vladimirescu, jud.Arad Romunia
Str. Garii nr. 122,


Louisa Necula
Sergiu Gorban
Scandagra Polska Sp. z o.o.

86-031 Osielsko Polska
Dr. Alberta Schmidta 1 Żołędowo


Maciej Misiak
Piotr Lewandowski
Rafał Duda
Scandinavian Grain Company Oy

25370 Pertteli Finlandia
Vahahiidentie 561


Esa Lindroos
Mikko Jussila
Schultz Shipping Sp. z o.o.

80-702 Gdańsk Polska
Promowa 1


Dorota Piernicka
Felix Petersen
Gustav Jakobsen
SEMI 2 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy

90-216 Łódź Polska
Rewolucji 1905 r. 59A


Anna Stypułkowska
SGS Polska Sp. z o.o.

01-248 Warszawa Polska
Jana Kazimierza 3


Aneta Sikorska
Axel Harmsen
Bogumił Katulski
Marek Grzywacz
Małgorzata Zielińska
Piotr Nowacki
Sitagri

75002 Paris Francja
116 rue Saint -Denis




Cyril Parienti
Guillaume Ruan
SKOVS KORN A/S

DK 7100 Vejle Dania
Staldgaardsgade 10C, 2. t.v.


Hans O Skov
Skovs Korn Germany GmbH

DE21271 Hanstedt Niemcy
Vor dem Bruch 11


Torger Neuhaus
Skovs Korn Polska Sp. z o.o.

02-495 Warszawa Polska
Drzymały 13 lok. 24


Iwona Żadziłko
Małgorzata Poniatowska
Sodrugestvo Polska Sp. z o.o.

80-819 Gdańsk Polska
Okopowa 7


Bart Swankhuizen
Darius Cypas
Tomasz Górka
Sprint Logistyka Polska

71-215 Szczecin Polska
W. Łukasińskiego 116


Marta Piela
Natalia Wilczewska
Supros Sp. z o.o.

16-423 Bakałarzewo Polska
Polna 12


Agnieszka Lemańska
Bartosz Fedorowski
Beata Mrozik
Marek Wyczółkowski
Szczecin Bulk Terminal Sp. z o.o.

70-606 Szczecin Polska
Hryniewieckiego 26


Adam Felusiak
Szczecińska Centrala Nasienna Sp. z o.o.

71-074 Szczecin Polska
Kasprzaka 2B


Adam Tarnowski
TASOMIX Sp. z o.o.

63-460 Biskupice Ołoboczne Polska
ul. Środkowa 89


Damian Szczypkowski
Donata Nowacka
Thegra Poland Sp. z o.o.

00-848 Warszawa Polska
Żelazna 59


Agnieszka Klimkiewicz
Danuta Gryczka-Godlewska
Ewa Skalmowska
Piotr Michalski
Thegra Ukraine LTD

01015 Kyiv Ukraina
13 Staronavodnytska str., of. 126 G


Andrii Sergan
Maxim Kulaiev
Vitalii Reshetnikov
Tomar Lotyń Sp z o.o. Sp. k.

64-965 Okonek Polska
Szczecinecka 33, Lotyń


Angelika Markiewicz
Paweł Ćwikła
Robert Kwiatkowski
Top Farms Sp. z o.o.

60-408 Poznań Polska
Przelot 24


Maciej Pietrzak
Trade Agro Sp. z o.o.

87-100 Toruń Polska
B. Głowackiego 20


Dariusz Litwin
Mateusz Jaroszyński
Michał Gajewski
Paulina Wojciechowska
Trans Plon Sp. z o.o.

63-000 Środa Wielkopolska Polska
Brzezie 19


Małgorzata Woźniak
Przemysław Olejniczak
Trans-Co s.j. Marcin Łukasik Józef Łukasik

21-400 Łuków Polska
Brzóski 9A/32


Marcin Łukasik
TRANSPETROL Sp. z o.o.

41-500 Chorzów Polska
Lwowska 34


Paweł Solich
Wojciech Olczyk
Transrol Sp. z o.o. spółka komandytowa

64-100 Leszno Polska
Świętokrzyska 5


Zbigniew Konarowski
Trede & von Pein GmbH

25524 Itzehoe Niemcy
Rudolf-Diesel-Str. 2-4


Bianca Buthmann
UAB Agrosfera

LT-50133 Kaunas Litwa
Uosio str. 10


Audrius Jancevicius
Donatas Viciunas
UAB Alfagra

04330 Vilnius Litwa
I.Simulionio 5-129


Vygandas Garuolis
UAB Litbelinvest

04330 Vilnius Litwa
I.Simulionio 5-129


Valdemar Kratkovski
UAB UHB AGRO

LT-19126 Širvintos Litwa
Plento g. 92,


Jolita Gelažunienė
Renata Jundiene
Tomas Kropa
ULENBERG Mirosław Ulenberg

76-220 Główczyce Polska
Rzuszcze 49


Jarosław Kozioł
UNEX Sp. z o.o.

20-869 Lublin Polska
Beskidzka 51a




Mariusz Markisz
Łukasz Zyśko
UniMerchants ApS

DK-8722 Hedensted Dania
Lunavej 1


Søren B. Nielsen
UniMerchants Polska Sp. z o.o.

01-634 Warszawa Polska
Słowackiego 22/10


Kamil Stasiak
Kinga Zalewska
Tomasz Sobkowicz
VAN PUR S.A.

02-677 Warszawa Polska
Cybernetyki 7


Stanislav Slovinsky
Wacław Marzec
Vandamme Hungária Kft.

2921 Komárom Węgry
Tűzoltó u. 2.


Stephanie Vandaele
Vitera Polska Spółka z organiczoną odpowiedzialnością

16-400 Suwałki Polska
Innowacyjna 1/107


Romuald Wołyniec
W.KROM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

19-300 Ełk Polska
I go Maja 5, Straduny


Damian Gruźlewski-Krom
Magdalena Gruźlewska-Krom
Westchester Group of Poland Sp. z o.o.

61-246 Poznań Polska
Ul. Piłsudskiego 104


Andrzej Lesiak
James Little
Marcin Wielgosz
Wilhelmsen Ships Service Polska Sp. z o.o.

70-419 Szczecin Polska
Plac Rodła 9


Henryk Zawadzki
Wipasz S.A.

10-373 Olsztyn Polska
Wadąg 9


Krzysztof Wojnarowski
Mateusz Pałejko
Vitaliy Postrygash
WS - TRADE PLUS Sp z o.o. Sp kom.

24-100 Puławy Polska
Gen. Fieldorfa Nila 18/25


Karolina Gawinek
Marek Kukier
Rafał Więszyk
Zbigniew Ohler

80-280 Gdańsk Polska
Cypriana Kamila Norwida 4




Adam Pustelnik
Bassem Aziz
Ewa Kwitkowska
Jakub Ohler
Joanna Li
Mariola Ziętek
Marlena Konefał
Piotr Zacharewicz
Zbigniew Ohler
Zboża Polskie Sp. z o.o.

68-100 Żagań Polska
Piłsudskiego 23


Wacław Pióro
ZIARN-POL Sp. z o.o.

82-500 Kwidzyn Polska
Górki 22 b


Joanna Bródka
Rafał Samp
Sławomir Smoliński
Zrzeszenie Producentów Zboża Polskie

68-100 Żagań Polska
Piłsudskiego 23


Paweł Mastalerz
Piotr Kułacz
Robert Błądziński
ZT "Kruszwica" S.A.

88-150 Kruszwica Polska
Niepodległości 42




Andrzej Konefał
Anna Murawiak - Dutka
Beata Nitka
Iwona Lewandowska
Jakub Agaś
Krystian Ogły
Maciej Kłosowiak
Marcin Uwarzyński
Marek Brzozowski
Michał Pyrzanowski
Tomasz Wika
Złote Ziarno sp. z o.o.

01-015 Warszawa Polska
Skwer Kard. Wyszyńskiego 5/21


Aneta Sulewska
Tomasz Koziarz
Vladyslav Nevedrov